פירזול בית
קימיים מספר פריטים רב המשמשים פירזול בית שיוצרו ממספר חומרים וטכנולוגיות. באופן מסורתי מתכות, ברזל ופלדה משמשים לייצור פירזול. פירזול הם אביזרים או אלמנטים המקובעים למוצרי וחלקי עץ בכדי לאפשר או להקל את השימוש בהם. פירזול ייוצר במיגוון טכנולוגיות ושיטות, הנפחות המסורתית, הנפחות המתועשת, חישול, יציקות וכו. מוצרי פירזול הם: צירים, ידיות, אביזרי נעילה לחלונות ודלתות, מנעולים, מחזיקי תריס, מנצ'לך, ווים,  וכו. 

צירי תריסי העץ לשימור, הם המוכרים מביותר, ובשמם העממי ציר ערבי. למעשה מדובר בציר פשוט ומסויים עשוי פלדה אשר יוצר בתקופת הנפחות המתועשת, שנות שלושים ארבעים של המאה שעברה. ציר ערבי או ציר נווה צדק, אלו יוצרו בתהליך של חישול בקור ולהם מראה עגול ו"מרושל". חלקו הזכרי של הציר (החלק שמתחבר למשקוף העץ) הינו מוט מכופף אשר בקצהו תבריג. 

קיימים מספר רב של צירי תריסים אשר יוצרו במיספר רב של שיטות ייצור. צירי התריסים של הבנייה הטמפלרית, יוצרו בשיטות של הנפחות המסורתית אך בצורה מתועשת ולהם מראה ישר ומוקפד. חיבור "הזכר" נעשה במספר סוגי צירים אל אבן המיבנה והטייח או הפריקסט, סביב התריס העץ.
היכולת לחבר את צירי הזכר למיבנה אופיני מאוד לנפחות המסורתית ומאפשר חיבור של דלתות וחלונות עץ כבדים יותר, הניתמכים במעין תושבת הקיימת בציר. לשיטות הייצור של חלקי הצירים חשיבות  מכרעת למראה הציר והיכולת להתאימו לתקופה אותה הוא מאפיין. יש צורך להתאים את סוג הציר ומראהו בכדי לקבל מראה נכון של חזית המבנה. התאמה נכונה של אביזרי הפירזול בהתאם לתקופת בנית המבנה מאפשרת להמנע מהמראה "התפאורתי" הקיים בחלק מבנינים ששומרו.
אביזר נוסף בפירזל הבית שיוצר במיגוון שיטות וטכנולוגיות ייצור הם מחזיקי התריס, הענף הידוע במישפחה רחבה זו הוא המנצ'לך. תפקיד אביזר זה הוא לאפשר לתריס העץ להשאר פתוח, בצמוד לקיר המבנה. מחזיקי התריס יוצרו במיספר תקופות,  מספר רב של עיצובים וחומרים, ברזל, פלדה, יצקות חול, פליז וכו.

Apollo's Forge מייצרים מספר רב של פירזולי שימור, במיגוון שיטות ותקופות הסטוריות. ייצור מדוייק של כמויות גדולות וקטנות של פירזול בהתאם לדרישה. ציר ערבי, צרים טמפלריים, צירי חלונות, תריסים, ספניולטים, צירים מעוטרים וכוי.
Apollo's Forge  קיים דגם של מנצ'לך עשוי יצקת פלדה, העתק של דגם היסטורי. אנו מספקים שרות התקנת מנצ'לך ללא צורך בפיגום, ומספקים הדרכה בהתקנת סוגי פירזולים שונים.
אנו נטפל, נשמר ונשחזר פירזול מקורי קיים ונשלים את החסר מפרוק, או ייצור חדש זהה.